Úvod > Poskytovatelé > T-Mobile

T-Mobile

V roce 1996 pod jménem Paegas začala firma Radio Mobil poskytovat mobilní služby. Název Paegas byl společností používán až do roku 2002, kdy se firma přejmenovala na T-Mobile. Svůj současný název T-Mobile Czech Republic, a.s. začala používat až o rok později. V roce 2009 převzal 100 000 zákazníků Českých radiokomunikací, kteří využívali hlasové i datové služby přes pevnou telefonní síť. Tímto krokem se firma stala druhým největším poskytovatelem VDSL služeb v ČR. O rok později začala firma také přeprodávat satelitní vysílání společnosti Skylink.

Za poskytování mobilních služeb získal T-Mobile v roce 2010 první cenu v soutěži Křišťálová lupa.

T-Mobile tarify pro mobilní telefony jsou opravdu velmi pestré a z nabídky si vybere určitě každý. Celá řada je jich zaměřená na poskytování SMS zdarma nebo výhodná volání v rámci rodiny.

Velký důraz T-Mobile klade i na datové služby. Neustále investuje, rozvíjí a buduje dostupnost 3G sítě s rychlostí až 42 Mb/s. Díky skvělému signálu 3G a vysokému pokrytí EDGE je T-Mobile internet stále velmi vyhledávaný.

Pestrá a vtipná reklama T-Mobile, která v poslední době oslovuje zákazníky prostřednictvím televizních obrazovek, přivádí další a další zákazníky, kteří si zde zřizují nové služby, nebo přechází se svým stávajícím číslem především kvůli datovým službám.

Zákazníci mohou online spravovat své služby a vyúčtování prostřednictvím služby Můj T-Mobile. Technická a poruchová linka je k dispozici na čísle 800 737 373.