Úvod > Články > 1. česká fotbalová liga? Do 2022 jen na O2 TV

1. česká fotbalová liga? Do 2022 jen na O2 TV

1. českou fotbalovou ligu uvidíte už jenom na O2 TV. Operátor koupil televizní i online práva na vysílání pro Česko i Slovensko. Je to další krok k tomu, aby O2 upevnilo na trhu svou pozici kanálu nepostradatelného pro sportovní fanoušky.

1. česká fotbalová liga? Do 2022 jen na O2 TV

"Z mnoha hledisek je uplynulý půlrok pro O2 TV zlomový. Podařilo se nám získat výhradní práva na Ligu mistrů, značný podíl budeme mít na vysílání hokejové extraligy a poslední třešničkou na dortu jsou kompletní práva na první českou fotbalovou ligu. Potvrzujeme tím náš záměr exkluzivně vysílat ten nejatraktivnější a nejsledovanější obsah. Navíc divákům dáváme jistotu, že o nejoblíbenější soutěže v O2 TV nepřijdou. Ligu mistrů máme do roku 2021, hokejovou extraligu do roku 2023, basketbalovou Euroligu do roku 2021 a nová smlouva na fotbalovou ligu je až do sezony 2021/2022," sdělila Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV.

Digitální televize 02 TV koupila práva na vysílání od společnosti Pragosport. Jedná se o historický okamžik, protože poprvé uvidíte všechny zápasy jen na O2 TV. Díky multidimenzi a funkci zpětného přhrávání navíc klidně z několika úhulů a kolikrát chcete. Ale to zdaleka nejsou jediné dva důvody, proč se za O2 TV vyplatí připlatit.

Ovšem ne všichni fanoušci vidí tuto změnu pozitivně. Dřív byl fotbal dostupný absolutní většině, stačilo mít televizi, signál a začít koukat. Dneska si budou muset připlatit. Avšak v zahraničí se sportovní fanoušci nezdráhají platit za prestižní zápasy.

Ať je to jak chce, O2 poskytuje nejenom fotbalovým fandům opravdu maximum. Uzavření dlouho očekávaného kontraktu je ale významným krokem i pro Ligovou fotbalovou asociaci. "Jsme rádi, že nám O2 TV pomůže zvednout úroveň prezentace Fortuna ligy o další stupeň výš. Smlouva odpovídá parametrům, které jsme garantovali klubům, jako jsou jednotné TV sloty a významné navýšení příjmů," okomentoval partnerství Dušan Svoboda, předseda LFA.

 

Chcete si díky O2 TV užít 1. fotbalovou ligu naplno?

Zadejte do našeho formuláře adresu, kontakt a my to zařídíme.

Zadejte ulici, číslo popisné a obec.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

Probíhá ověřování

Probíhá ověřování

25. 6. 2018

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Chytrá bunda od Xiaomi vás sama zahřeje

 

Spojení technologií a oblečení není žádnou novinkou. K propojování těchto dvou oboru bude docházet stále častěji...

Zobrazit celý článek

T-Mobile ukončil program Našim pro radost

 

T-Mobile k 30. září ukončil program Našim pro radost. Díky němu jste mohli získat zajímavé slevy a výhody. Proč se...

Zobrazit celý článek

Smart Box má novou funkci Rodičovského dohledu

 

Od poloviny září přibude modemu Smart Box nová funkce Rodičovského dohledu. Díky ní budou rodiče aktivně dostávat na...

Zobrazit celý článek