Úvod > Levné volání - vánoční nabídka tarifů

Levné volání - vánoční nabídka tarifů

Nebaví vás vaše měsíční účty za volání? Neumíte si vybrat z nabídky tarifů našich operátorů? Chcete změnu? Potom jste tu správně! pomůžeme vám volat levněji. Ročně s námi ušetříte tisíce korun.

Nyní pro vás máme speciální vánoční tarify. Rozdáváme slevy až 40 % na pořád!

Banner Vánoce volání se slevou 40 %

Neveřejné tarify

Máme pro vás neveřejné nabídky výhodných tarifů, ale protože jsou neveřejné, nemůžeme je pověsit na web. I přes tuto bariéru vám můžeme pomoci!

Mám tarif se smlouvou

Pokud máte tarif od operátora a jste vázáni smlouvou, nezoufejte. Naše tarify jsou tak výhodné, že se vám vyplatí odejít. S výpovědí vám pomůžeme, vyplníme za vás potřebné papíry a v případě nutnosti placení pokuty vám na ní přidáme až 1500 Kč. Smluvní pokutu vám spočítáme předem, ale z naší zkušenosti se vám přechod vyplatí v 95% případech.

Jak objednat?

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám zdarma ozveme. Probereme společně vaší situaci a vybereme vám nejvýhodnější tarif šitý na míru! 

Zavoláme vám zpět

Pro koho je nabídka určena?

Neveřejné tarify nejsou vhodné pro zákazníky, kteří měsíčně provolají málo minut nebo nevyužívají internet v mobilu. Naši zákazníci naopak naplno využívají neomezené volání nebo mobilní internet. Nechtějí ale platit za tarif vice, než je nezbytně nutné. Pro představu vám můžeme nastínit, jaké tarify máme k dispozici.

Často volám

Chcete neomezeně volat a posílat SMS za cenu pod 500 Kč? Žádný problém! A ještě vám k tomu přibalíme balíček dat pro mobilní internet.

Volám neomezeně za pár korun

Zajímají mě hlavně data

Potřebujete během měsíce hlavně mobilní internet s vysokým FUP a občas si zavoláte? Tak pro vás máme tarif na míru! Kdo jde s dobou, zvládne volání přes internet nebo je s přáteli v kontaktu jinak než pomocí SMS.

S mobilem hlavě datuji, volání tolik nepotřebuji

Jsem mladý nebo student

Je vám do 26 let? Pokud ano, jak by se vám líbilo mít 2 GB dat a spoustu volných minut a sms za necelou pětistovku?

Jsem mladý a jsem kůl :-) Potřebuji data.

Chci odebírat novinky a akce