Úvod > Články > Zažijte plno zábavy s HP Sprocket mobilní tiskárnou

Zažijte plno zábavy s HP Sprocket mobilní tiskárnou

Sdílení a tisk fotografií nebylo jednodušší. S kompaktní HP Sprocket mobilní tiskárnou můžete své zážitky převést do tištěné podoby, a to prakticky kdekoliv. A s přehledem se vejde do tašky.

Zažijte plno zábavy s HP Sprocket mobilní tiskárnou

V dnešní době digitálních fotografií se opět objevují pomocníci, kteří vám umožní pořídit si tištěnou fotografii snadno a rychle, a to prakticky kdekoliv. Na trh se dostává stále více kompaktních tiskáren od různých výrobců, které se s přehledem vejdou do tašky nebo batohu. My vám dnes jednu z nich představíme. Sdílení fotografií z mobilu nebo přímo ze sociálních sítí nebylo jednodušší.

S HP Sprocket mobilní tiskárnou jistě zažijete plno zábavy. Je velmi skladná, a tak ji můžete mít neustále u sebe, se svými rozměry 75 x 23 x 116 mm opravdu nezabere moc místa. A s váhou 172 gramů o ní ani nebudete vědět.

 

Co je k tisku potřeba

Manipulace s tiskárnou je velmi jednoduchá. Práci s ní zvládne jistě každý. Vše co potřebujete je, vedle již zmiňované tiskárny, váš mobilní telefon nebo tablet, nainstalovaná aplikace HP Sprocket a verzi Bluetooth 3.0.

Fotografie jsou tištěny na speciální papír s rozměry 5,1 x 7,6 cm. Z vytištěné fotografie lze snadno udělat také samolepku. Stačí odstranit zadní část papírku. Tiskárna využívá technologii tisku ZINK, což je technologie bezinkoustového tisku. Samotná fotografie je vytvořena díky chemické reakci, která na speciálním a velmi kvalitním papíru proběhne. Fotka je pak voděodolná, s kvalitními jasnými barvami. A co víc, je též resistentní proti rozmazání a dokonce ji nebude lehké ani roztrhat. Tiskárnu je možné naplnit naráz 10 kusy papíru.

Aplikace

Samotná aplikace je dostupná zdarma jak v AppStoru, tak i na Google Play. Aplikaci můžete spárovat se všemi svými profily na sociálních sítích, odkud pak budete moci fotky tisknout nebo také přímo z mobilu či tabletu. Prostřednictvím této aplikace můžete lehce fotky před tiskem upravovat. Vaší kreativitě se zde meze nekladou. Fotografii můžete obohatit o smajlíky, text, ozdobný rámeček nebo použít filtry.

aplikace HP Sprocket

Jak tisknout?

Pokud již máte nainstalovanou aplikaci, pak jen stačí tiskárnu propojit pomocí bluetooth s vaším mobilem nebo tabletem a můžete vesele tisknout.

Celková doba tisku jedné fotky nezabere více jak 40 vteřin. Součástí tiskárny je i dobíjecí baterie. Na jedno nabití zvládne vytisknout až 30 fotografií. Pak je potřeba tiskárnu znovu dobít. Celková doba dobití baterie trvá maximálně 60 až 80 minut. Což ve výsledku není zase až tak dlouhé.

Kde lze tiskárnu sehnat?

Jako u většiny novinek je tiskárnu nejjednodušší sehnat v zahraničí. Zde se pohybuje okolo £99,99 nebo na Amazonu od $ 129,99. Na českém trhu ji nabízí na objednávku e-shop www.ab-com.cz za cenu cca 4 000 Kč. Tiskárnu je možné sehnat ve dvou barevných variantách černé a bílé.

29. 12. 2016

Témata

ostatní

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 549 Kč
Cena za měsíc: 399 Kč

Přečtěte si také

 

True Depth iPhonu X už využívají i animátoři

Mobilní telefon iPhone X už si vzali do svých služeb i umělci! True Depth využívají k rozpohybování animací.

21. 11. 2017

Zobrazit celý článek

 

Ve městech se brzy objeví pop-upové stojany na kola

Stojany na kolo jsem nepostradatelné, obzvlášť v dnešní době, kdy je bikování po městě na vzestupu. Co kdyby ale...

10. 11. 2017

Zobrazit celý článek

 

Osvětlení Aurora reaguje na rytmus hudby

Aurora je modulární osvětlovací systém pro váš dům. Skládá se z trojúhelníkových LED panelů, jež mohou být vzájemně...

26. 10. 2017

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Chytrá bunda od Xiaomi vás sama zahřeje

 

Spojení technologií a oblečení není žádnou novinkou. K propojování těchto dvou oboru bude docházet stále častěji...

Zobrazit celý článek

Seznamte se s iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone Xr

 

Apple včera v divadle Steva Jobse představil novou generaci iPhonů. Dva bezrámečkové modely nesou názvy iPhone XS a...

Zobrazit celý článek

O2 na Dny Marianne výrazně zlevní mobily

 

Slyšeli jste o Dnech Marianne? Od pátku 14. do neděle 16. září najdete v časopisech Marianne, Marianne Bydlení i...

Zobrazit celý článek