Úvod > Články > Vychytávky, které mají zpříjemnit cestování

Vychytávky, které mají zpříjemnit cestování

Pokud rádi cestujete, máme pro vás několik novinek, které se na cestách mohou hodit. Tyto vychytávky by nám měli zajistit příjemnější cestování a pomoci v nejrůznějších situacích.

Vychytávky, které mají zpříjemnit cestování

Balíte se na cesty a nevíte, jaká zařízení si sebou zabalit? Australská letecká společnost Qantas přišla se svým vlastním doporučením, co se opravdu vyplatí mít na cestách. A zde jsou ty nejzajímavější. Posuďte sami.

Bluesmart One - chytrý parťák na kolečkách

Příruční zavazadlo Bluesmart One není jen tak obyčejný kufřík. Naopak se může pochlubit řadou skvělých věcí, které se vám při cestování jistě hodí. Krom toho, že má v sobě zabudovanou GPS, tak má i vlastní mobilní aplikaci. Ta je samozřejmě dostupná ke stažení zdarma jak pro iOS, tak Android. Díky ní pak můžete lehce Bluesmart One lokalizovat.

Chytrý kufřík se také dokáže sám zvážit, je voděodolný, a jen tak něco ho nezničí. Je totiž vyroben z velmi odolných materiálů. Díky aplikaci můžete lehce ovládat i jeho zámek a v případě nouze vám dobije mobilní telefon nebo tablet. Prostě skvělý parťák na cesty. Ale není úplně nejlevnější. Bluesmart One může být váš za 449 euro. Vedle této levnější verze je k dispozici i dražší varianta Black Edition za 599 euro. 

Bluesmart One

S Luminette proti Jet lag

Dalším zajímavým tipem jsou speciálně vyvinuté brýle Luminette. Kdo zažil Jet lag, tak jistě ví, jak může být obtížné vyrovnat se s časovým rozdílem při přeletu několika časových zón. Díky této vychytávce máte ale nyní vše hravě zvládnout. Alespoň to tvrdí výrobci těchto speciálně vyvinutých brýlí.

Jejich princip je založen na světelné terapii, která má mít blahodárný vliv jak na nespavost, tak vyrovnání se právě s časem a změnami časových zón. Stačí si brýle nasadit alespoň na půl hodiny v soukromí vašeho hotelového pokoje nebo doma a hned se budete cítit mnohem lépe. Pokud máte tedy pocit, že byste pro tuto věcičku při svých cestách našli uplatnění, je možné si ji pořídit zde za 239 euro.

Luminette

Výkonná power banka

Již o něco běžnější a méně výstřední je poslední tip. Zná to jistě každý. Když zrovna nejvíce potřebujete ať už mobil, foťák nebo tablet, tak je jejich baterie vybitá. Proto se vyplatí mít při svých cestách záložní zdroj energie. Takovým velkým pomocníkem může být třeba power banka Anker PowerCore+ 20100, která zvládne naráz dobít hned několik zařízení najednou, a to několikrát za sebou.

Za cenu 59,99 dolarů získáte super výkonný zdroj energie, který ani nezabere moc místa ve vašem zavazadle. PowerCore+ 20100 USB-C si můžete objednat zde.

Anker PowerCore+ 20100

Co říkáte, našly by si tyto novinky své uplatnění i u vás nebo preferujete dovolenou bez všech vymožeností naší moderní doby?

25. 3. 2017

Témata

ostatní

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 299 Kč
Cena za měsíc: 349 Kč

Přečtěte si také

 

True Depth iPhonu X už využívají i animátoři

Mobilní telefon iPhone X už si vzali do svých služeb i umělci! True Depth využívají k rozpohybování animací.

21. 11. 2017

Zobrazit celý článek

 

Ve městech se brzy objeví pop-upové stojany na kola

Stojany na kolo jsem nepostradatelné, obzvlášť v dnešní době, kdy je bikování po městě na vzestupu. Co kdyby ale...

10. 11. 2017

Zobrazit celý článek

 

Osvětlení Aurora reaguje na rytmus hudby

Aurora je modulární osvětlovací systém pro váš dům. Skládá se z trojúhelníkových LED panelů, jež mohou být vzájemně...

26. 10. 2017

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

O2 má 5G internet pro domácnosti

 

O2 obsadilo frekvenci 3,7 GHz, díky čemuž může svým zákazníkům nabídnout už od tohoto měsíce 5G internet. Ultra...

Zobrazit celý článek

České dráhy opatří Wi-Fi dálkové vlaky

 

Zachytili jste informaci o zdražení jízdného? České dráhy nejspíš chtějí zbrzdit vztek naštvaných cestujících, tak...

Zobrazit celý článek

Pořiďte si u O2 Internet HD od 349 Kč!

 

Neustále uvažujete o rychlejším internetu? O2 vaše prosby vyslyšelo a nabízí svým zákazníkům v rámi promo akce...

Zobrazit celý článek