Úvod > Články > Vánoční nabídka operátorů

Vánoční nabídka operátorů

Vánoční nabídka operátorů

Jako každý rok se mobilní operátoři předhánějí s výhodami pro své zákazníky. Někteří nabízejí výhodnější připojení k internetu, výhodnější cenu za volání nebo další slevu na dotovaný telefon. Určitě jste si všimli i televizních reklam, které zaplnily televizní vysílání.

Vánoce operátorůAbychom vám pomohli se v té změti nabídek vyznat, připravili jsme jednoduchý a srozumitelný přehled výhod, které byste si neměli nechat ujít. Máte v domácnosti nebo firmě také více typů SIM? Pak se s námi podívejte, jaké k nim můžete využít výhody.

Telefónica O2 nyní nabízí s přehledem nejlevnější mobilní připojení na cesty. Již za stovku měsíčně můžete mít připojení pro notebook nebo tablet Mobilní internet M s datovým limitem 500 MB a závazkem na dva roky. Velmi poutavá je i nabídka hlasových tarifů. S chytrými tarify a SMS zdarma za zvýhodněnou vánoční cenu, můžete kromě neomezeného volání získat dalších 50% volných minut navíc.

Zajímavé jsou i plošné výhody pro všechny zákazníky předplacených i paušálních služeb díky klubu EXTRA výhod. Najdete tu slevu do lékárny, na nákup nových hraček nebo oblečení, či na pořízení nového telefonu.

U T-Mobile je akce na internetové připojení zaměřena především na stávající zákazníky. Internet na cesty Standard můžete mít za měsíční cenu již 186 Kč měsíčně. Služba je taktéž jako u O2 se závazkem na dva roky, ale má vyšší datový limit až 3 GB a modem Huawei E3131pro připojení získáte za symbolickou korunu! Pro získání této ceny stačí provolat na hlasovém tarifu u tohoto operátora více než 600 Kč měsíčně. Je-li váš účet nižší než 600 Kč, bude vám služba aktivována za cenu 254 Kč měsíčně!

Zajímavé slevy poskytuje i na volání. S nabídkou volání ZADARA mohou zákazníci v rámci své sítě volat po celý den opravdu zadarmo. Tato nabídka platí pro tarify S námi 390, 590, 790. Zkrátka ale nepřijdou ani zákazníci s předplacenou kartou díky odměnám za dobití. Získáte volání do všech sítí jen za 2,50 Kč za minutu. Tuto cenu můžete využívat až do 31.1.2013. Poté dojde ke změně ceny na 3,50 Kč za minutu. Stačí se k výhodě přihlásit zasláním SMS ve formátu NASIM SAZ na číslo 4603. Po tomto přihlášení za každé dobití získáte výhodu na jeden až čtyři týdny.

Těsně před vánocemi svoji nabídku odstartoval i první virtuální operátor BLESKmobil. Své ceny navíc neprezentuje jen jako akční, ale jako trvalou nabídku. Volat můžete do všech sítí již za 2,50 Kč za minutu. Není nutné si nic speciálního aktivovat nebo registrovat. Stačí si v trafice zakoupit SIM kartu na předplacenou službu.

Pokud jste se službami stávajícího operátora nespokojeni nebo jen chcete vyzkoušet něco nového, můžete si převést do této sítě i svoji stávající SIM kartu. Vzhledem k tomu, že virtuální operátor funguje v síti O2, je pokrytí území ČR 99%.

Ať už strávíte Vánoce u jakéhokoliv operátora, z pestrých nabídek si určitě vyberete.

14. 11. 2012

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Po O2 přichází s neomezeným bezdrátovým internetem i T-Mobile

 

Nyní už si s bezrátovým internetem od T-Mobile nemusíte hlídat FUP. Operátor zavádí novou službu neomezený Pevný...

Zobrazit celý článek

Derby v režii O2 TV: Stanice O2 TV Free za symbolickou 1 Kč.

 

Televize O2 TV Sport si k nedělnímu derby Slavia - Sparta připravila celou řadu exkluzivních novinek. Speciální...

Zobrazit celý článek

Nokia 3310 je zpět. I s Hadem

 

Na světovém veletrhu MWC 2017 v Barceloně finská společnost HMD Global představila modernější mobilní telefon Nokia...

Zobrazit celý článek