Úvod > Články > Vánoční cena mobilního internetu

Vánoční cena mobilního internetu

Vánoční cena mobilního internetu

Často cestujete mimo domov? Zvažujete pořídit si internet na cesty? Pak už neváhejte a využijte jedinečné šance mít ho opravdu za symbolickou cenu. Mobilní operátoři připravili velmi zajímavou vánoční nabídku. Jako by se předháněli, která bude zajímavější.

Vánoční nabídka internetPodívejte se s námi co přesně nabízejí.

Nejlevnější připojení nabízí nyní O2. Za 100 Kč měsíčně můžete mít připojení s datovým limitem 500 MB. Jedná se o variantu Mobilní internet M. Služba je podmíněna uzavřením smlouvy se závazkem na 24 měsíců. Za zvýhodněnou cenu je možné získat i modem. 3G modem Huawei E173u pořídíte již za 295 Kč. S tímto internetem se můžete kdekoliv v České republice připojit váš notebook či tablet k internetu. Je ideální pro občasné připojení a stahování emailů. Datový limit 500 MB máte k dispozici na celý měsíc. Pokud tento limit překročíte, dojde pouze ke zpomalení, ale neplatíte nic navíc.

Nabídka je časově omezena a není marketingově prezentována ani samotným operátorem. Proto neváhejte a objednejte si službu u nás. Cenu vám zajistíme!

A jak je tomu u T-Mobile? Základním rozdílem je přenosová síť. T-Mobile stále investuje, rozšiřuje a modernizuje svoji síť a nabízí nyní svým zákazníkům nejrychlejší 3G síť. I vy ji můžete využívat a mít ten nejrychlejší internet na cesty. Aktivujte si Internet na cesty Standard od T-Mobile za měsíční cenu již 186 Kč měsíčně. Služba je taktéž se závazkem na dva roky, ale má vyšší datový limit až 3 GB a modem Huawei E3131pro připojení získáte za symbolickou 1 korunu! Pro získání této ceny stačí provolat na hlasovém tarifu u tohoto operátora více než 600 Kč měsíčně. Je-li váš účet nižší než 600 Kč, bude vám služba aktivována za cenu 254 Kč měsíčně! Cena je výhodná především pro stávající zákazníky operátora.

S výběrem nebo porovnáním služeb vám rádi pomůžeme. U nás nevoláte žádný automat ale živého člověka. Naši operátoři jsou k dispozici od 8 do 18 hodin v pracovních dnech. Jsou pravidelně proškolováni na nejnovější služby a nabídky. Jako přímý distributor největších telekomunikačních firem na trhu, mezi které patří O2, T-Mobile a Vodafone, máme aktuální informace o všech nabídkách. Nezávisle služby porovnáme a vybereme pro vás tu cenově nejzajímavější a nejvýhodnější nabídku.

Nechcete-li volat sami, stačí nám přes internet vyplnit jednoduchý kontaktní formulář a my vám sami a zdarma zavoláme zpět ve vámi preferovaném čase. Neváhejte, u nás najdete všechny nabídky na jednom místě.

Se službami vám poradíme i je můžeme rovnou objednat. Vše profesionálně, rychle a bez papírování. Nenechte si ujít nejvýhodnější cenu mobilního internetu v celé jeho historii!

8. 11. 2012

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Magenta 1: Jak u T-Mobile platit co nejméně?

 

Věrnostní program společnosti T-Mobile je ideální pro velké rodiny. Je koncipován tak, abyste spojili všechny své...

Zobrazit celý článek

Objevte výhody Pevného internetu do zásuvky!

 

Pevný internet do zásuvky (PIZ) je nová služba od T-Mobile poskytující svým zákazníkům internet prostřednictvím LTE...

Zobrazit celý článek

Odstraňte aplikace propojené s FB účtem hromadně

 

Byli byste překvapení, ke kolika službám jste se za všechny ty roky užívání sociálních sítí přes Facebook...

Zobrazit celý článek