Úvod > Články > Portace ADSL

Portace ADSL

Portace ADSL

Většina domácností využívá připojení k internetu pomocí telefonní linky s technologií ADSL nebo VDSL. Největší pokrytí a zastoupení na trhu má v tomto směru Telefónica O2. Patříte i vy mezi její zákazníky? Kolik ale za tuto službu platíte? Pokud ji máte zřízenou již delší dobu než jeden rok, platíte již plnou nezvýhodněnou cenu. Nemusíte ale rezignovat a navýšenou cenu akceptovat. Máme pro vás řešení!

Modem ADSLStávající službu můžete jednoduše převést k jinému operátorovi (podobně jako u mobilu), který vám nabídne zajímavější cenu než je 750 Kč za 20 Mb/s nebo i za nižší rychlost. A jaké jsou tedy možnosti? První operátor, který je pro migraci k dispozici, je T-Mobile. Výhodný je ale především pro zákazníky, kteří u nich již využívají hlasové služby. Máte-li tedy mobilní tarif u T-Mobile, stačí stávající službu převést od O2 k T-Mobile. Při přiřazení internetu k hlasovému tarifu do balíčku 2v1 získáte cenu za 20 Mb/s 349 Kč. A to už je úspora 400 Kč měsíčně a 4800 Kč ročně.

Mnozí zákazníci, i když o velkém cenovém rozdílu vědí, váhají. Mají obavy z komunikace s operátory a zdlouhavého převodu, který by je stál hodně času a zařizování. U nás se toho bát nemusíte. Jsme přímým distributorem O2 i T-Mobile a převod vám zajistíme. Nemusíte kontaktovat ani jednu z uvedených firem. Stačí internet ADSL od T-Mobile objednat nebo zavolat našim školeným operátorkám, které jsou vám k dispozici na čísle 277 270 770 a zařídí vše za vás. Domluvíme ukončení služby u stávající operátora O2 a zajistíme vám novou smlouvu pro T-Mobile. Vy jen vyčkáte, až vás bude kontaktovat kurýr. Přiveze vám až domů nebo do práce podepsat novou smlouvu k připojení. Služba je převedena během poměrně krátké doby a velkou výhodou je právě to, že nedochází k dlouhodobému výpadku služby. Zaznamenat můžete nedostupnou službu v řádu maximálně několika hodin, ale většinou ji zákazník vůbec nepostřehne.

Řešení máme i pro ty zákazníky, kteří v rodině hlasový paušál u T-Mobile nemají nebo si pro hlasovou službu číslo převádět nechtějí. Jsou i další operátoři nebo další možnosti, jak využívat akčních nabídek delší dobu než jeden rok. Proto se nebojte a kontaktujte nás. Individuálně s vámi probereme vaší situaci a pomůžeme vám cenu snížit na minimum. Výše popsaná varianta přechodu od O2 k T-Mobile je jen jedna z možností. Vhodné řešení vám rádi pomůžeme realizovat tak, aby pro vás bylo co nejpohodlnější. S námi vás účet za internet nepřekvapí. Hlídejte si své výdaje a neplaťte víc než je nutné.

Operátorky jsou vám k dispozici každý pracovní den od 8 do 18 hodin na lince 277 270 770. Pište nám na email adsl@adsl.cz. Pro komunikaci můžete využít i kontaktní formulář. Sami vám zavoláme zpět ve vámi preferovaném čase.

11. 11. 2012

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Po O2 přichází s neomezeným bezdrátovým internetem i T-Mobile

 

Nyní už si s bezrátovým internetem od T-Mobile nemusíte hlídat FUP. Operátor zavádí novou službu neomezený Pevný...

Zobrazit celý článek

Derby v režii O2 TV: Stanice O2 TV Free za symbolickou 1 Kč.

 

Televize O2 TV Sport si k nedělnímu derby Slavia - Sparta připravila celou řadu exkluzivních novinek. Speciální...

Zobrazit celý článek

Nokia 3310 je zpět. I s Hadem

 

Na světovém veletrhu MWC 2017 v Barceloně finská společnost HMD Global představila modernější mobilní telefon Nokia...

Zobrazit celý článek