Úvod > Články > O2 TV má pro fanoušky sportu připravený nadupaný prosinec

O2 TV má pro fanoušky sportu připravený nadupaný prosinec

Fanoušci sportu budou mít díky O2 TV o zábavu rozhodně postaráno! Čeká je ženská házená, napínavá Liga místrů i italská fotbalová soutěž Coppa Italia. Při všech těchto utkáních můžete už od začátku prosince fandit našim reprezentantům. Podívejte se, kdy hrají, ať vám něco neuteče.

O2 TV má pro fanoušky sportu připravený nadupaný prosinec

Mistrovství Evropy v házené žen

Pokud fandíte ženské házené, nevynechejte už dnes v 18:00 na O2 TV první zápas českého týmu a nevyzpytatelného Rumunska. Dále je na Mistrovstvím Evropy, poprvé konaném ve Francii, čeká souboj s Norskem a Německm, a to už v pondělí a ve středu. Zápasy ukážou, jestli byl výběr trenéra Jana Bášného dobrou volbou a náš tým se umístí ještě lépe než minulý rok, kdy si vysloužil úctyhodné osmé místo.

česká házená

Hokejová Liga mistrů

Pro hokejové fanoušky má O2 TV na prosinec naplánované čtvrtfinále Ligy mistrů. Budou v něm soutěžit hned dva české celky, a to Kometa Brno a HC Plzeň. Kometa se musí utkat s s indiány z Frölundy, dvojnásobnými vítězi nejprestižnější evropské soutěže. Západočeši zase nastoupí do boje s Skelleftea AIK, což jsou finalist loňského play-off švédské nejvyšší soutěže. Jak to dopadne, sledujte dle časů v tabulce.

liga mistrů

Italský pohár Coppa Italia

Fanoušky fotbalu čeká italský pohár Coppa Italia. Ti se v zápasech mohou těšit na Christiana Ronalda a jeho Juventus Turín, italskou klubovou smetánku, do které patří SSC Neapol, římské celky AS Řím a Lazio či duo z průmyslového srdce severu Itálie AC Milán a Inter Milán. Nejdřív ale musíte přečkat zápasy nižších soutěží a druhé poloviny Serie A. Hned na začáku prosince se na obrazovce objeví čeští reprezentanti Jakub Jankta a Ladislav Krejčí.

coppa italia

1. 12. 2018

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Režisér Dannyho parťáků natočil film na iPhone

 

Steven Soderbergh šokoval svět před rokem tím, že s pomocí různého vybavení natočil film bez kamer. Stačil mu k tomu...

Zobrazit celý článek

Facebook propojí Instagram, WhatsUpp i Messenger

 

Facebook koupil k Messengeru ještě WhatsApp a Instagram, čímž je v zajímavé pozici majitele čtyř platforem. Je proto...

Zobrazit celý článek

Umělá inteligence umí číst myšlenky

 

Vědci z Kolumbijské univerzity vynalezli umělou inteligenci, jež umí snímat lidskou mozkovou aktivitu, a pak ji...

Zobrazit celý článek