Úvod > Články > O2 navýšilo zisk díky své IPTV

O2 navýšilo zisk díky své IPTV

Operátoři musí nějak řešit úbytek příjmů způsobený méně častými hovory, SMSkami a regulací roamingu na základě nařízení EU. Modrému operátorovi se to daří velmi bravurně, a to především díky prodejní taktice zaměřené na data a O2 TV.

O2 navýšilo zisk díky své IPTV

S rozvojem technologií jde ruku v ruce i propad některých dříve úspěšných segmentů. Roste zájem o data a nejnovější technologická řešení i zařízení. O2 díky tomu zaznamenává mimo jiné přímo raketový nárůst diváků své internetové televize.

Počet zákazníků digitální televize O2 TV využívajících některý z měsíčních tarifů M, L nebo XL a těch, kteří sledují oblíbené pořady na webu nebo v aplikaci, se meziročně zvýšil o skoro 22 %, což znamená 673 tisíc aktivních zařízení.

Dost operátorovi k úspěchu dopomohly exkluzivní sportovní programy. "Pro fanoušky, kteří chtějí sledovat výhradně náš exkluzivní sportovní obsah, jsme uvedli nový balíček sportovních programů O2 TV Sport Pack, který nabízí všechny výhody IP televize. Kromě sledování v televizi přes set top box využívají možnost pustit si kompletní program O2 TV na webu nebo v aplikaci pravidelně stovky tisíc diváků," komentuje výsledky předseda představenstva a generální ředitel O2 Czech Republic Jindřich Fremuth.

22. 11. 2018

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Česká pošta dostala od ČTÚ půlmilionovou pokutu

 

Český telekomunikační úřad udělil České poště pokutu 515 698 Kč kvůli neoprávněnému uzavření několika poboček v roce...

Zobrazit celý článek

Alza a Rohlík.cz chtějí doručovat zboží do kufru auta

 

Podnikatelé jsou ve způsobech doručování balíčků čím dál kreativnější. Nyní se Alza a Rohlík.cz vytasili s tím, že...

Zobrazit celý článek

Známe trik, kterým přepnete Messenger do Dark Modu

 

Messenger 4 se objevil na začátku roku a přinesl hned několik novinek. Konečně se k nim přidala i možnost přepnout...

Zobrazit celý článek