Úvod > Články > O2 navýšilo zisk díky své IPTV

O2 navýšilo zisk díky své IPTV

Operátoři musí nějak řešit úbytek příjmů způsobený méně častými hovory, SMSkami a regulací roamingu na základě nařízení EU. Modrému operátorovi se to daří velmi bravurně, a to především díky prodejní taktice zaměřené na data a O2 TV.

O2 navýšilo zisk díky své IPTV

S rozvojem technologií jde ruku v ruce i propad některých dříve úspěšných segmentů. Roste zájem o data a nejnovější technologická řešení i zařízení. O2 díky tomu zaznamenává mimo jiné přímo raketový nárůst diváků své internetové televize.

Počet zákazníků digitální televize O2 TV využívajících některý z měsíčních tarifů M, L nebo XL a těch, kteří sledují oblíbené pořady na webu nebo v aplikaci, se meziročně zvýšil o skoro 22 %, což znamená 673 tisíc aktivních zařízení.

Dost operátorovi k úspěchu dopomohly exkluzivní sportovní programy. "Pro fanoušky, kteří chtějí sledovat výhradně náš exkluzivní sportovní obsah, jsme uvedli nový balíček sportovních programů O2 TV Sport Pack, který nabízí všechny výhody IP televize. Kromě sledování v televizi přes set top box využívají možnost pustit si kompletní program O2 TV na webu nebo v aplikaci pravidelně stovky tisíc diváků," komentuje výsledky předseda představenstva a generální ředitel O2 Czech Republic Jindřich Fremuth.

22. 11. 2018

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Pořiďte si u O2 Internet HD od 349 Kč!

 

Neustále uvažujete o rychlejším internetu? O2 vaše prosby vyslyšelo a nabízí svým zákazníkům v rámi promo akce...

Zobrazit celý článek

IKEA nabízí chytré rolety za super cenu

 

Produkty pro chytrou domácnost jsou většinou tak předražené, že se bez ovládání spotřebičů na dálku raději obejdeme...

Zobrazit celý článek

Osekaný Messenger Lite přidává nové funkce

 

Když vydal Facebook menší verzi Messengeru, neboli Messenger Lite, byl určený především pro obyvatele zemí, ve...

Zobrazit celý článek