Úvod > Články > O2 navýšilo zisk díky své IPTV

O2 navýšilo zisk díky své IPTV

Operátoři musí nějak řešit úbytek příjmů způsobený méně častými hovory, SMSkami a regulací roamingu na základě nařízení EU. Modrému operátorovi se to daří velmi bravurně, a to především díky prodejní taktice zaměřené na data a O2 TV.

O2 navýšilo zisk díky své IPTV

S rozvojem technologií jde ruku v ruce i propad některých dříve úspěšných segmentů. Roste zájem o data a nejnovější technologická řešení i zařízení. O2 díky tomu zaznamenává mimo jiné přímo raketový nárůst diváků své internetové televize.

Počet zákazníků digitální televize O2 TV využívajících některý z měsíčních tarifů M, L nebo XL a těch, kteří sledují oblíbené pořady na webu nebo v aplikaci, se meziročně zvýšil o skoro 22 %, což znamená 673 tisíc aktivních zařízení.

Dost operátorovi k úspěchu dopomohly exkluzivní sportovní programy. "Pro fanoušky, kteří chtějí sledovat výhradně náš exkluzivní sportovní obsah, jsme uvedli nový balíček sportovních programů O2 TV Sport Pack, který nabízí všechny výhody IP televize. Kromě sledování v televizi přes set top box využívají možnost pustit si kompletní program O2 TV na webu nebo v aplikaci pravidelně stovky tisíc diváků," komentuje výsledky předseda představenstva a generální ředitel O2 Czech Republic Jindřich Fremuth.

22. 11. 2018

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Pro ověření on-line plateb už nebude stačit jenom SMS

 

Používáte mobilní nebo internetové bankovnictví? Pak jste pravděpodobně zvyklí na to, že vám přijde SMS s kódem...

Zobrazit celý článek

Návod: Jak získat neomezený internet na celé léto za 200 korun?

 

T-Mobile minulý týden představil nový balíček “Neomezená data na léto”, se kterým můžete používat mobilní internet...

Zobrazit celý článek

Nová nabíječka Vivo dobije telefon za 13 minut

 

Čínská společnost Vivo vyvinula technologii, o které se zatím jen mluvilo. Představila totiž nabíječku, která plně...

Zobrazit celý článek