Úvod > Články > Neomezené volání v rodině - aneb volání zdarma

Neomezené volání v rodině - aneb volání zdarma

Neomezené volání v rodině - aneb volání zdarma

Neomezené voláníŘešíte doma jak ušetřit na volání? Podle statistik se většina hovorů, které běžně uskutečníte, týká volání právě mezi členy rodiny. Ať už se domlouváte s partnerem kdo nakoupí nebo vyzvedne děti ze školy a kroužků, určitě úsporu uvítáte. Díky službě rodinné volání, kterou nabízí Telefónica O2 od srpna k nově pořízenému internetu, můžete ušetřit poměrně zajímavou částku. Průměrná úspora, které tak můžete podle modelových propočtů dosáhnout, vás zaujme. Každý člen skupiny uspoří až 25% svých měsíčních nákladů na volání.

A jak to celé funguje? Služba je určena pro všechny domácnosti, které si nově aktivují balíček služeb O2 Internet + neomezené volání za 650 Kč měsíčně s internetem Optimal o rychlosti až 20 Mb/s nebo s internetem Aktiv za 750 Kč a rychlostí až 40 Mb/s. Získáte tak volání mezi čtyřmi čísly ve skupině zdarma. Nezáleží na tom, zda je číslo předplacenou kartou nebo paušálem. Stačí jen, že jsou to čísla O2. Pouze u čísla, které skupinu zakládá, je podmínkou paušál.

Díky službě budete v kontaktu s rodinou bez omezení. Třeba děti vám mohou volat i v případě, že jim dojde kredit. Ve skupině si jednoduše volají zadarmo.

Jak skupinu nastavíte? Nastavení je opravdu jednoduché. Při objednání internetové služby uvedete kromě běžných údajů navíc pouze paušální číslo v síti O2, které bude skupinu svolávat. Vlastní nastavení provedete po zřízení služby jednoduchým odeslání SMS zpráv ve speciálním formátu s čísly dalších účastníků. Ve skupině můžete mít až 4 čísla. Nemusíte používat pouze čísla rodinných příslušníků, klidně přidejte číslo kamarádky, se kterou si vaše manželka nejčastěji telefonuje. Pokud se pohádají nevadí, skupinu můžete měnit a nastavit jiného člena pro volání zdarma.

Po zřízení služby jste jejím jediným členem vy jako zřizovatel. Zdarma pozvěte další 3 členy skupiny a volejte si mezi sebou zdarma.

Chcete změnit stávajícího člena? První až třetí změna v rámci jednoho zúčtovacího období je zdarma. Za každou další změnu v jednom zúčtovacím období zaplatíte 95 Kč. Je proto lepší případnou změnu odložit na další měsíc, kdy to máte opět zdarma.

Také máte možnost celou skupinu zrušit a zřídit novou. Jedna taková změna je v rámci celého zúčtovacího období zdarma. Za každé další zřízení nové skupiny v zúčtovacím období zaplatíte 95 Kč.

Kdy vám začíná a končí zúčtovací období najdete na faktuře s vaším vyúčtováním. Pořiďte si i vy internet a neomezené volání, snižte tak rodinné účty za mobily a ušetřete!

24. 10. 2012

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

5 holek v tuk tuku: Ženské do expedic (ne)patří!

 

V roce 2012 vyhrála Lucie Radová cestu kolem světa, která jí změnila život. Vznikl totiž blog luckycesta.cz, díky...

Zobrazit celý článek

Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v červenci 2017

 

V červenci sledujeme v rychlosti internetu buď mírný pokles, nebo setrvávající stav. Na svém se drží i optika, kabel...

Zobrazit celý článek

Rychlosti Wi-Fi internetu na DSL.cz v červenci 2017

 

Zajímá vás, jak jsme surfovali v první polovině prázdnin? Wi-Fi má neustále stoupající tendenci a Moravskoslezský...

Zobrazit celý článek