Úvod > Články > Neomezené volání v rodině - aneb volání zdarma

Neomezené volání v rodině - aneb volání zdarma

Neomezené volání v rodině - aneb volání zdarma

Neomezené voláníŘešíte doma jak ušetřit na volání? Podle statistik se většina hovorů, které běžně uskutečníte, týká volání právě mezi členy rodiny. Ať už se domlouváte s partnerem kdo nakoupí nebo vyzvedne děti ze školy a kroužků, určitě úsporu uvítáte. Díky službě rodinné volání, kterou nabízí Telefónica O2 od srpna k nově pořízenému internetu, můžete ušetřit poměrně zajímavou částku. Průměrná úspora, které tak můžete podle modelových propočtů dosáhnout, vás zaujme. Každý člen skupiny uspoří až 25% svých měsíčních nákladů na volání.

A jak to celé funguje? Služba je určena pro všechny domácnosti, které si nově aktivují balíček služeb O2 Internet + neomezené volání za 650 Kč měsíčně s internetem Optimal o rychlosti až 20 Mb/s nebo s internetem Aktiv za 750 Kč a rychlostí až 40 Mb/s. Získáte tak volání mezi čtyřmi čísly ve skupině zdarma. Nezáleží na tom, zda je číslo předplacenou kartou nebo paušálem. Stačí jen, že jsou to čísla O2. Pouze u čísla, které skupinu zakládá, je podmínkou paušál.

Díky službě budete v kontaktu s rodinou bez omezení. Třeba děti vám mohou volat i v případě, že jim dojde kredit. Ve skupině si jednoduše volají zadarmo.

Jak skupinu nastavíte? Nastavení je opravdu jednoduché. Při objednání internetové služby uvedete kromě běžných údajů navíc pouze paušální číslo v síti O2, které bude skupinu svolávat. Vlastní nastavení provedete po zřízení služby jednoduchým odeslání SMS zpráv ve speciálním formátu s čísly dalších účastníků. Ve skupině můžete mít až 4 čísla. Nemusíte používat pouze čísla rodinných příslušníků, klidně přidejte číslo kamarádky, se kterou si vaše manželka nejčastěji telefonuje. Pokud se pohádají nevadí, skupinu můžete měnit a nastavit jiného člena pro volání zdarma.

Po zřízení služby jste jejím jediným členem vy jako zřizovatel. Zdarma pozvěte další 3 členy skupiny a volejte si mezi sebou zdarma.

Chcete změnit stávajícího člena? První až třetí změna v rámci jednoho zúčtovacího období je zdarma. Za každou další změnu v jednom zúčtovacím období zaplatíte 95 Kč. Je proto lepší případnou změnu odložit na další měsíc, kdy to máte opět zdarma.

Také máte možnost celou skupinu zrušit a zřídit novou. Jedna taková změna je v rámci celého zúčtovacího období zdarma. Za každé další zřízení nové skupiny v zúčtovacím období zaplatíte 95 Kč.

Kdy vám začíná a končí zúčtovací období najdete na faktuře s vaším vyúčtováním. Pořiďte si i vy internet a neomezené volání, snižte tak rodinné účty za mobily a ušetřete!

24. 10. 2012

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Na Ostravsku používají internet věcí na protékající záchody

 

QLine působící v Ostravě testuje internet věcí na šesti školách. Zkouší tu monitorovat spotřebu vody a...

Zobrazit celý článek

O2 si pro vás tento rok připravilo skutečně bohatou nadílku

 

Zákazníci O2 si tyto Vánoce užijí slevy na telefon, budou mít na výběr z nových balíčků a vyzkouší si i nejrychlejší...

Zobrazit celý článek

Pevný internet bez FUP? Nyní i u Vodafone

 

Vodafone konečně přišel s internetem s neomezeným limitem dat. Kolik stojí a jak rychle si zasurfujete? To všechno...

Zobrazit celý článek