Úvod > Články > Nejideálnější bunda pro cestovatele

Nejideálnější bunda pro cestovatele

BauBax není jenom bunda s divnou kapucí. Bunda budoucnosti má tolik vychytávek, že mít ji s sebou na cestách vám zajistí o 100 % více komfortu než jakékoliv jiné oblečení.

Nejideálnější bunda pro cestovatele

Na první pohled patrným benefitem je její kapuce. Tu můžete kdykoliv přetáhnout přes hlavu a využít její „krytky“ přes oči. Spát tak můžete na rušném letišti, uprostřed lesa opření o strom nebo v autobuse do Krkonoš. 

Hiral Sanghavi bundu vymyslel, protože sám neustále někde lítal a zjistil, že potřebuje opravdu odolné, praktické a pohodlné oblečení. Jeho žena je designérka, a proto se rozhodli, že společně navrhnou tu nejvychytanější a nejrevolučnější bundu. 

Bunda má krční polštář, který je schovaný v bundě tak, aby nezavazel, zároveň ho ale pár pohyby vytáhnete a nafouknete pro vaše maximální pohodlí. Kromě masky na oči v ní ještě najdete držáky an sluchátka, zip s vestavěným perem, kapsu na tablet, malou přikrývku a speciální kapsičku na sluneční brýle. V podstatě tak bez problémů zastane funkci spacáku, peněženky i batohu

Bunda je k dispozici ve více barevných provedení i v mužské a ženské verzi. Největší pecka je asi její cena. Nedáte za ni tolik jako za auto pro MacGyvera, stojí totiž pouhých 109.99 dolarů (v přepočtu cca 2 388 Kč). Pokud často cestujete, tahle investice se vám tisíckrát vrátí. Koupit si ji můžete třeba na Mashable Shopu, ze kterého jsme o ní získali informace.

 

20. 11. 2017

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

České dráhy opatří Wi-Fi dálkové vlaky

 

Zachytili jste informaci o zdražení jízdného? České dráhy nejspíš chtějí zbrzdit vztek naštvaných cestujících, tak...

Zobrazit celý článek

Pořiďte si u O2 Internet HD od 349 Kč!

 

Neustále uvažujete o rychlejším internetu? O2 vaše prosby vyslyšelo a nabízí svým zákazníkům v rámi promo akce...

Zobrazit celý článek

IKEA nabízí chytré rolety za super cenu

 

Produkty pro chytrou domácnost jsou většinou tak předražené, že se bez ovládání spotřebičů na dálku raději obejdeme...

Zobrazit celý článek