Úvod > Články > Nejideálnější bunda pro cestovatele

Nejideálnější bunda pro cestovatele

BauBax není jenom bunda s divnou kapucí. Bunda budoucnosti má tolik vychytávek, že mít ji s sebou na cestách vám zajistí o 100 % více komfortu než jakékoliv jiné oblečení.

Nejideálnější bunda pro cestovatele

Na první pohled patrným benefitem je její kapuce. Tu můžete kdykoliv přetáhnout přes hlavu a využít její „krytky“ přes oči. Spát tak můžete na rušném letišti, uprostřed lesa opření o strom nebo v autobuse do Krkonoš. 

Hiral Sanghavi bundu vymyslel, protože sám neustále někde lítal a zjistil, že potřebuje opravdu odolné, praktické a pohodlné oblečení. Jeho žena je designérka, a proto se rozhodli, že společně navrhnou tu nejvychytanější a nejrevolučnější bundu. 

Bunda má krční polštář, který je schovaný v bundě tak, aby nezavazel, zároveň ho ale pár pohyby vytáhnete a nafouknete pro vaše maximální pohodlí. Kromě masky na oči v ní ještě najdete držáky an sluchátka, zip s vestavěným perem, kapsu na tablet, malou přikrývku a speciální kapsičku na sluneční brýle. V podstatě tak bez problémů zastane funkci spacáku, peněženky i batohu

Bunda je k dispozici ve více barevných provedení i v mužské a ženské verzi. Největší pecka je asi její cena. Nedáte za ni tolik jako za auto pro MacGyvera, stojí totiž pouhých 109.99 dolarů (v přepočtu cca 2 388 Kč). Pokud často cestujete, tahle investice se vám tisíckrát vrátí. Koupit si ji můžete třeba na Mashable Shopu, ze kterého jsme o ní získali informace.

 

20. 11. 2017

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

A svítící zadek už jste viděli?

 

Jen si to představte: Přijde k vám návštěva a vy máte na zdi bílou zadnici. Určitě se vás bude ptát, co je to za...

Zobrazit celý článek

Sportujete? Pořiďte si bezdrátová sluchátka od Samsungu!

 

Sportovci, ale nejenom oni, vítají nápad bezdrátových sluchátek snad nejvíc ze všech. Samsung na to pamatuje, a...

Zobrazit celý článek

Vynález, díky kterému vám v autě nebude špatně

 

Uber patentuje vynález zejména pro automobily, které pojedou na "autopilota". Patent by měl být zveřejněn začátkem...

Zobrazit celý článek