Úvod > Články > Nejideálnější bunda pro cestovatele

Nejideálnější bunda pro cestovatele

BauBax není jenom bunda s divnou kapucí. Bunda budoucnosti má tolik vychytávek, že mít ji s sebou na cestách vám zajistí o 100 % více komfortu než jakékoliv jiné oblečení.

Nejideálnější bunda pro cestovatele

Na první pohled patrným benefitem je její kapuce. Tu můžete kdykoliv přetáhnout přes hlavu a využít její „krytky“ přes oči. Spát tak můžete na rušném letišti, uprostřed lesa opření o strom nebo v autobuse do Krkonoš. 

Hiral Sanghavi bundu vymyslel, protože sám neustále někde lítal a zjistil, že potřebuje opravdu odolné, praktické a pohodlné oblečení. Jeho žena je designérka, a proto se rozhodli, že společně navrhnou tu nejvychytanější a nejrevolučnější bundu. 

Bunda má krční polštář, který je schovaný v bundě tak, aby nezavazel, zároveň ho ale pár pohyby vytáhnete a nafouknete pro vaše maximální pohodlí. Kromě masky na oči v ní ještě najdete držáky an sluchátka, zip s vestavěným perem, kapsu na tablet, malou přikrývku a speciální kapsičku na sluneční brýle. V podstatě tak bez problémů zastane funkci spacáku, peněženky i batohu

Bunda je k dispozici ve více barevných provedení i v mužské a ženské verzi. Největší pecka je asi její cena. Nedáte za ni tolik jako za auto pro MacGyvera, stojí totiž pouhých 109.99 dolarů (v přepočtu cca 2 388 Kč). Pokud často cestujete, tahle investice se vám tisíckrát vrátí. Koupit si ji můžete třeba na Mashable Shopu, ze kterého jsme o ní získali informace.

 

20. 11. 2017

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Chytrá bunda od Xiaomi vás sama zahřeje

 

Spojení technologií a oblečení není žádnou novinkou. K propojování těchto dvou oboru bude docházet stále častěji...

Zobrazit celý článek

Seznamte se s iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone Xr

 

Apple včera v divadle Steva Jobse představil novou generaci iPhonů. Dva bezrámečkové modely nesou názvy iPhone XS a...

Zobrazit celý článek

O2 na Dny Marianne výrazně zlevní mobily

 

Slyšeli jste o Dnech Marianne? Od pátku 14. do neděle 16. září najdete v časopisech Marianne, Marianne Bydlení i...

Zobrazit celý článek