Úvod > Články > Které aplikace do mobilu právě letí

Které aplikace do mobilu právě letí

Které aplikace do mobilu právě letí

Pokud vlastníte chytrý telefon a internet do mobilu, určitě jste již také podlehli kouzlu stahování nových aplikací. Pojďte s námi vyzkoušet další z těch zajímavých a užitečných, které vás zpříjemní a zjednoduší den. Určené jsou pro operační systém Android a iOS.

App iHoubařiHoubař

Zajímavá aplikace určená nejen vášnivým houbařům. Obsahuje průvodce sběrem, poznáváním, nejlepší fotografie i doporučené recepty. S touto aplikací si domů už nebudete zbytečně nosit prašivky. Aplikace byla vyvinuta společně se členy České mykologické společnosti. Díky telefonu ji budete mít k dispozici nejen v pohodlí domova, ale i v lese.

App ShazamShazam

Máte rádi hudbu? Často se zaposloucháte do neznámé písničky a mrzí vás že neznáte autora? S aplikací Shazam se vám to už nestane. Podle pár tónů rozpozná zpěváka, skupinu i název. Umožní vám zobrazit i webové stránky. Užitečná záležitost pro všechny hudební fajnšmekry. Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma.

App EndomondoEndomondo SportsTracker

Máte rádi turistiku nebo dlouhé procházky? Pak vás zaujme tato osvědčená aplikace. Pomocí GPS signálu vám změří čas chůze, ušlou vzdálenost, tempo nebo překonané převýšení. Zjistíte i kolik jste spálili kalorií. Dobrá věc nejen při procházkách, ale i při tréninku. Na výběr máte spoustu aktivit od chůze, běhu, jízdy na kole, inlinech, až po plavání či windsurfing.

App mapy.czMapy.cz

Použili jste někdy mapy na seznamu? Pak je určitě uvítáte i ve svém mobilu. Jednoduchá aplikace, kde budete mít k dispozici aktuální mapové vrstvy – základní, leteckou, turistickou i historickou. Shodujeme se s recenzemi, na turistiku je naprosto ideální. Jednoduše najdete zajímavosti v okolí nebo restauraci, kde si odpočinout.

App FacebookFacebook

Nečekejte až budete u počítače a buďte se svými přáteli v neustálém kontaktu díky chytrému telefonu a této aplikaci. Vidíte něco zajímavého? Přidejte hned nové fotografie nebo informace na svoji zeď. Už vám nic neuteče. Aplikace Facebook je samozřejmě zdarma a je přehlednější než sociální síť používat přes browser telefonu.

App meteoservisMeteoservis

Nespoléhejte se na předpovědi počasí a sami sledujte na přehledné mapě aktuální srážky nad Českou republikou. Sledovat můžete vývoj oblačnosti, aktuální počasí i předpověď na nebližší dny. Při vašich aktivitách vás už nikdy nepřekvapí nečekaný déšť! Ideální aplikace pro všechny, co rádi a často tráví volný čas v přírodě.

App antivirusAnti-Virus Free

Chraňte antivirem i svůj mobilní telefon. Stáhněte si nejoblíbenější bezplatný antivir na světě. Jednoduše otestujete nové aplikace, nastavení a soubory. Zamkněte své zařízení a smažte jeho obsah způsobem, kterým ochráníte své soukromí. Braňte svůj telefon před hrozbami internetu.

11. 10. 2012

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

O2 přichází s novými tarify

 

Operátor O2 přichází s dvěma novými tarify pro jednotlivce a dále do balíčku O2 Spolu přidává mobilní data.

Zobrazit celý článek

T-Mobile vylepšuje tarif s 10 GB, přidal minuty a SMS

 

T-Mobile přišel s exkluzivní nabídkou, do poloviny července nabízí limitovanou edici tarifu se kterým získáte 10 GB...

Zobrazit celý článek

Nejlevnější tarif nabídne Mobil od ČEZ

 

Aukce v hromadné změně operátorů pořádané spotřebitelskou organizací dTest zná svého vítěze. Stal se jím operátor...

Zobrazit celý článek