Úvod > Články > Jaké budou Vánoce 2016 s našimi operátory?

Jaké budou Vánoce 2016 s našimi operátory?

Přípravy na Vánoce jsou v plné v proudu, i tuzemští operátoři již představili své vánoční nabídky. Kdo letos přišel s nejlepší? Pojďme se podívat, co si operátoři pro své zákazníky připravili.

Jaké budou Vánoce 2016 s našimi operátory?

Vánoční nabídka O2

Letos je s vánoční nabídkou nejvíce štědrý operátor O2. Naděluje zákazníků 30 GB mobilních dat, neomezené volání, nejrychlejší dostupný internet a televizní kanály navíc.

Jaká je vánoční nabídka od O2?

Hlasové tarify

Zákazníci, kteří využívají hlasový tarif s objemem dat 1,5 GB a více, mohou získat dalších 30 GB mobilních dat zdarma. Tento objem dat bude rozdělený do třech zúčtovacích období, v každém tak zákazník dostane 10 GB mobilních dat zdarma. Za stejných podmínek dostanou data i firemní zákazníci. Těm, kteří nemají tarif s neomezeným voláním, operátor po aktivaci zpřístupní volání zdarma rovněž na tři měsíce.

Internet a O2 TV

Stávajícím zákazníkům s Internetem na doma O2 až do konce roku automaticky bez navýšení ceny zpřístupní nejvyšší rychlost dostupnou na jejich přípojce, dokonce až 80 Mb/s. Noví zákazníci pevného internetu zaplatí za službu první dva měsíce paušál jen 499 Kč, bez ohledu na to, jaký tarif si pořídí. 

Všichni současní zákazníci digitální televize O2 TV získávají do konce prosince až 57 programů navíc. Každý nový zákazník, který si do konce prosince aktivuje O2 TV, získá nejvyšší možný dostupný balík O2 TV XL se 150 televizními kanály.

Sleva na vybraná zařízení

Vánoční nabídku tradičně doplní i výhodné ceny telefonů platné pro všechny zákazníky O2 bez ohledu na to, jakou službu využívají, a bez jakýchkoli dodatečných podmínek. O2 letos nabídne šest vybraných mobilů s podporou 4G LTE značky Samsung a Huawei se slevou 700 korun. Z oblasti fixního hardware nabídne O2 slevu 50 % na Wi-Fi opakovače, které nově zařazuje do své nabídky. 

Vánoční nabídka T-Mobile

Dva mobilní telefony za cenu jednoho, powerbanka jako dárek, více kanálů v T-Mobile TV a plyšové hračky pro zákazníky přeplacených karet. Takovou nabídku si letos připravil T-Mobile.

T-Mobile vánoční plyšáci

Dva smartphony za cenu jednoho

V rámci vánoční kampaně si zákazníci T-Mobile budou moci pořídit během listopadu dvojice telefonů Samsung Galaxy A5 a Samsung Galaxy J3 za 8 052 Kč nebo Samsung Galaxy S7 32 GB a Samsung Galaxy A3 za 19 799 Kč, během prosince je pak vystřídají jiné dvě dvojice, které operátor zveřejní později.

Klienti, kteří si z výše uvedené nabídky nevyberou, budou mít možnost zakoupit další zlevněná zařízení, například smartphone Samsung Galaxy J3 za 2 301 Kč, tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 za 8 051 Kč či notebook Lenovo Idepad za 4 601 Kč. Ke každému telefonu nebo tabletu zakoupenému u T-Mobile do konce roku 2016 bude operátor dávat dárek, powerbanku. 

T-Mobile TV

Operátor také myslí na zákazníky s T-Mobile TV. Novým i stávajícím klientům do konce ledna příštího roku růžový operátor rozšíří nabídku kanálů v tarifech T-Mobile TV Základ a Standard na tarif Premium se 150 programy, a to bez navýšení ceny.

Plyšová nadílka

Uživatelům předplacené karty Twist zpestří letošní svátky originální plyšáci. Pro jejich získání si stačí dobít 3x vždy částkou 300 Kč na dobíjecích místech operátora. Mazlíčci budou k vyzvednutí na Značkových a Partnerských prodejnách T-Mobile od 1. 12. 2016. Jde o exkluzivní limitovanou edici, nabídka platí do vyčerpání zásob nebo do 31. 1. 2017.

Vánoční nabídka Vodafone

Vánoční nabídku si připravil i červený operátor. Vodafone svým zákazníkům zákazníkům nabízí zdarma datový balíček s 10 GB, mobilní telefon nebo power banku za korunu. Vodafone myslí o Vánocích i na vozíčkáře.

Vodafone - vánoční kampaň

Mobilní internet

Všechny zákazníky Vodafone odměňuje datový balíček s objemem 10 GB zdarma. Na vás je, zda si ho aktivujete nebo darujete vozíčkářům, kterým data usnadní život. Darovat 10 GB dat mohou však i zákazníci konkurenčních operátorů. 

Smartphone a powerbanka za 1 Kč

Dále Vodafone nabízí balíček dvou mobilních telefonů. Pokud zakoupíte jeden z vybraných telefonů značky Samsung a Huawei za standardní cenu, druhý si odnesete za 1 Kč. Za korunu také u Vodafone pořídíte powerbanku ke každému chytrému telefonu telefonu nebo tabletu. Nabídka nelze kombinovat s balíčkem dvou telefonů.

Závěr

Všichni operátoři se snaží svými nabídkami nalákat nové zákazníky a ty stávající přimět k prodloužení smlouvy nebo k přechodu na dražší služby. Zda pro vás bude nabídka vybraného operátora výhodná i po Vánocích si musíte rozhodnout vy sami.

21. 11. 2016

Témata

mobilní telefonO2O2 TVpevný internetT-MobileVodafone

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 549 Kč
Cena za měsíc: 399 Kč

Přečtěte si také

 

Eight TV: Recenze lepší než YouTube

V nové aplikaci Eight TV najdete jenom produktové recenze. Může je sem nahrát úplně kdokoliv, komu funguje kamera na...

9. 12. 2017

Zobrazit celý článek

 

iPhone X slaví na trhu úspěch

I když se zdálo, že iPhone X bude největším šlápnutím vedle, opak je pravdou.I přes nedotažené funkce a vysokou cenu...

7. 12. 2017

Zobrazit celý článek

 

Twitter předběhl Apple v animoji karaoke

Apple přišel s novou aktualizací. Inspiroval se videi na Twitteru, na kterých uživatelé použili iPhonové animoji v...

29. 11. 2017

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Máte jasno v tom, co je Internet HD? Pomůžeme vám

 

Mnoho lidí se ptá, proč zrovna Internet HD. Abyste v tom konečně měli jednou provždy jasno, vypracovali jsme pro vás...

Zobrazit celý článek

Na Ostravsku používají internet věcí na protékající záchody

 

QLine působící v Ostravě testuje internet věcí na šesti školách. Zkouší tu monitorovat spotřebu vody a...

Zobrazit celý článek

O2 si pro vás tento rok připravilo skutečně bohatou nadílku

 

Zákazníci O2 si tyto Vánoce užijí slevy na telefon, budou mít na výběr z nových balíčků a vyzkouší si i nejrychlejší...

Zobrazit celý článek